Visa inlägg

Denna sektion låter dig visa alla inlägg som denna medlem har skrivit. Observera att du bara kan se inlägg i områden som du har tillgång till.


Meddelanden - Kent_58

Sidor: [1]
1
Tekniska problem och förslag / Gedcom fil
« skrivet: 2025-11-20, 13:42:39 PM »
Hej

Jag kan inte öppna gedcom filen och inte via säkerhetskopian. När jag öppnar genny4.1 så blir det bara en blank sida. Min fårga är då har jag förlorat allt jag har gjort ?


// Kent

2
Allmänt om Genney / DNA
« skrivet: 2025-09-28, 10:33:56 AM »
Hej där ute,
Hur lägger jag till dna från MyHeritage ? tycker det är komplicerat att lägga upp dna. Hoppas på lite hjälp. Tack på förhand

// Kent

3
Allmänt om Genney / SV: Uppdaterat min Mac
« skrivet: 2024-11-22, 11:45:59 AM »
Ja det fungerar men inte när man klickar på själva appen, hoppas att ni kommer få en lösning snart. Jag tänkte avinstalelera Genny helt och installera om Genny och se om problemet löser sig men samtidigt så är jag rädd att förlora allt jag jobbat med.


// Kent

4
Allmänt om Genney / Uppdaterat min Mac
« skrivet: 2024-11-21, 13:16:23 PM »
Jag har uppdaterat min Mac till senaste Sequoia 15.1.1 och nu kan jag inte öppna Genny. det står Programmet "Dock" har inte behörighet att öppna "Null". Så nu undrar jag vad lösningen är är det så att Genny inte klarar den senaste uppdateringen. eller ska jag avinstallera Genny och installera om det. Hjälp vill inte förlora allt jobb jag lagt net

//Kent

5
Allmänt om Genney / Hur lägger man till ett DNA test
« skrivet: 2023-02-19, 17:11:31 PM »
Hej där ute,

Jag är nu här på Genny. Min fråga jag har tagit ett dna test hos Myheritage kan man importera det till Genny

Tack på förhand

Kent

Sidor: [1]